• Skład Prezydium Rady Rodziców

Skarbnik: Aleksandra Nieszporek

RADA RODZICÓW PRZY Szkole Podstawowej w Wyrach

Składka w roku szkolnym 2023/2024
          wynosi 100 zł za dziecko + 20 zł za każde kolejne.

Numer konta 66 84350004 0000 0008 8819 0001

Regulamin konkursu „Klasowe kino” dla klas 1 – 8 w Szkole Podstawowej w Wyrach, dotyczący wpłat na fundusz Rady Rodziców.

1. Organizatorem konkursu jest RR działająca przy SP w Wyrach.
        2. Uczestnikami konkursu są wszyscy uczniowie,Rodzice i Opiekunowie uczniów, tworzący klasy w SP w Wyrach. 3. Celem konkursu jest zbiórka składek na konto Rady Rodziców przy SP w Wyrach w terminie do 30.11.2023r.
        4. Czas trwania konkursu: od 03.11.2023 do 30.11.2023 roku.
        5. Nagrody:
        •Rada Rodziców przyzna główna nagrodę, bilety do kina, klasie, która jako pierwsza dokona pełnych składek na konto RR od wszystkich uczniów wchodzących w skład klasy w terminie do 30.11.2023r.
        •Rada Rodziców przyzna nagrodę pocieszenia, dokonanej wpłaty kolejnym dwóm klasom, które dokonają wpłat na konto RR składek od wszystkich uczniów wchodzących w skład klasy i będą jedną z dwóch w kolejności dokonania tych wpłat w terminie do 30.11.2023 roku.
        6. W przypadku, gdy żadna z klas nie spełni warunku opisanego w punkcie 5 niniejszego regulaminu, nagrodę otrzyma klasa, która uzyska na dzień zakończenia konkursu najwyższy procentowy poziom wpłat.
        7. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 06.12.2023 roku na stronie Facebooka RR oraz na stronie www internetowej szkoły
        8.Wszelkie reklamacje dotyczące wyników konkursowych należy przesyłać poprzez platformę dziennika elektronicznego LIBRUS do Rady Rodziców w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty oficjalnego ich ogłoszenia.

KLIK                                                                                         KLIK